Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ELOOO!

Napisany przez Globus., 03-19-2016, 03:44 PM
ELOOO!

Offline Globus.

Elo, siemandero wbijam do anal team na rejon :Duży uśmiech Wszyscy mnie znają i kochają. Pozdrawiam cieplutko :-)
Szukaj Odpowiedz

Offline Mlynek

kc lofki, pozdrawiam cieplutko dzieki za pineske!!!!
Szukaj Odpowiedz

Offline ketariman

Świetne jest to forum. Prowadzę gabinet psychologiczny, w którym świadczę pomoc z zakresu psychoterapii. Ukończyłam 5 – letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 3 -letnie studia podyplomowe z zakresu terapii rodzin. Od 10 lat diagnozuję dzieci i młodzież, konsultuję rodziny, pomagam rodzicom w problemach emocjonalnych i wychowawczych ich dzieci. Pracuję też z osobami dorosłymi, parami i całymi rodzinami. Prowadzę grupy terapeutyczne, grupy wsparcia, warsztaty i szkolenia. Praktykę zawodową uzupełniam licznymi szkoleniami, studiami podyplomowymi oraz konferencjami. Na bieżąco uzupełniam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne, aby jak najlepiej pomagać moim klientom. Pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji. Polecam moją znajomą psycholog warszawa
Szukaj Odpowiedz

Offline obet77

ja tez wasz witam

Offline timetotalk

no elo! Duży uśmiech
Szukaj Odpowiedz Strona WWW

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości